STANOWISKO: Trener Personalny

CO OFERUJEMY:

  • spotkania integracyjne,
  • pracę w organizacji z wizją,
  • możliwość stałej wymiany wiedzy z innymi członkami zespołu,
  • możliwość korzystania z usług obiektu dla Ciebie i bliskiej Ci osoby,
  • pracę w zespole specjalistów współpracującym ze sobą na wielu płaszczyznach,
  • szkolenia z zakresu sprzedaży, budowania marki osobistej oraz opieki nad Klientem,
  • zaplanowanie Twojej ścieżki rozwoju oraz opiekę mentora z doświadczeniem, który podpowie, jak zrealizować Twoje cele.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywna sprzedaż treningów,
  • kontakt telefoniczny z Klientem,
  • prowadzenie treningów personalnych,
  • pozyskiwanie Klientów na swoje treningi na terenie Klubu oraz poza nim.

Ta praca JEST dla Ciebie, jeżeli:

  • masz czas na rozwój osobisty,
  • nie boisz się wychodzenia ze strefy komfortu,
  • sport leży w kręgu Twoich bliskich zainteresowań,
  • Twoim marzeniem jest współtworzenie miejsca pracy,
  • rozmowa z nowopoznaną osobą nie jest dla Ciebie problemem,
  • chcesz pogłębiać swoją wiedzę w wybranym przez Ciebie kierunku,
  • chcesz się rozwijać w kierunku samodzielnego trenera personalnego,
  • potrafisz pracować samodzielnie jak również we wspierającym się zespole,
  • nie jest Ci straszny kontakt z Klientem i nawiązywanie relacji z nowo poznanymi osobami,
  • angażujesz się w swoją pracę i chcesz tworzyć z nami społeczność ludzi aktywnych i zdrowych.

Ta praca NIE JEST dla Ciebie, jeżeli:

  • szukasz miejsca, w którym planujesz zostać tylko chwilę,
  • boisz się rozmów telefonicznych i bezpośredniego kontaktu z Klientem,

UMOWA:

umowa zlecenie/ współpraca B2B

STAWKA:

wynagrodzenie prowizyjne oparte na wynikach

Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.

Zapisz się i zgarnij darmową wejściówkę na wybrane zajęcia gimnastyki, pilatesu, kick boxingu, boksu lub zdrowych pleców.

Darmowa wejściówka